Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-03-24 01:05:03

=[BZ]=VenuS CL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-11
Posty: 75
Punktów :   

Meczyk =[BZ]=VenuS CL vs ^H||H^eTo

przed chwilka zagralem meczyk z ^H||H^eTo to jest moj bardzo dobry kumpel z placu znamt sie chocho co przezylismy  rok temu na codzie 2 (wymiatacze) ale przejdzmy do zeczy przegrywalem z nim na HQ 437 a wygrywalem 487 do 483 napewno dopisalo mi szczescie bo ^H||H^eTo jakby gral tyle co ja na 2 przegralbym to ale on pyka na 4 pewnie wymiata tam gralismy rifle i all THX za gre ^H||H^eTo  fajnie sie mi gralo PozdRo dla ^H||H^eTo SpoX ziomal z niego jezeli ktos chce demko zglaszac sie do mnie na gg na poczatku jumpowalismy ale potem sie zaczelo  ropierdalanka :)jeszcze raz dzieki za gre =[BZ]=VenuS CL Wymiata

Ostatnio edytowany przez =[BZ]=VenuS CL (2008-03-24 01:05:32)


C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2\HHownzu\screenshots

Offline

 

#2 2008-03-24 09:32:14

yasaki

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-12
Posty: 50
Punktów :   

Re: Meczyk =[BZ]=VenuS CL vs ^H||H^eTo

hehehe bylem przy tym jak nieprzyszedl ^HH^eTo to ja z Venusem se bugowalem eheh zajebiaszczo bylo......XD pozdro dal Venusa

Offline

 

#3 2008-03-27 23:51:19

^H||H^eTo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Meczyk =[BZ]=VenuS CL vs ^H||H^eTo

Hahah Yasaki ty sie nie odzywaj bo znowu w bugu bedziesz dostawał xD:P spoko sie grało ale wiesz ja już nie gram w 2 jak na to co nie grałem to mi tak dobrze poszło bo VenuS dobry jest tego nie powiem:D miałem waty ale zobaczyłem na demku ze czystko było;p;p VenuS kiedy gramy znów??
Tylko wiesz że ja już nie gram w to:D a ty ćwiczysz dziennie;p;p ja już wogole w cod 2 nie grałem z 5 miechów [nie liczac tego co z venusem] a w cod 4 z miesiac;p;p
Ważna sprawa właz na gg;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl